16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 815 474
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Elektryczny |
| Moc | 204.0 KM |
| Moment obrotowy | 360.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Elektryczny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 150.0 km/h |
| 0-100 km/h | 7.30 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4164 mm |
| Szerokość | 1854 mm |
| Wysokość | 1594 mm |
| Rozstaw osi | 2600.0 mm |
| Masa własna | 1691.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, Torsion beam, Dampers, Helical springs |