16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 815 474
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2020 |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1362 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 140.0 KM |
| Moment obrotowy | 200.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 56.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 207.0 km/h |
| 0-100 km/h | 10.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 7.8 l/100km |
| Trasa | 5.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4696 mm |
| Szerokość | 1839 mm |
| Wysokość | 1443 mm |
| Rozstaw osi | 2965.0 mm |
| Masa własna | 1701.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, spring |