16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 815 474
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2009 |
| Typ nadwozia | Roadster |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1998 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 264.0 KM |
| Moment obrotowy | 353.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 45.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 229.0 km/h |
| 0-100 km/h | 5.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 13.0 l/100km |
| Trasa | 6.9 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4100 mm |
| Szerokość | 1813 mm |
| Wysokość | 1274 mm |
| Rozstaw osi | 2415.0 mm |
| Masa własna | 1406.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Double wishbone, spring, Stabilizer bar |