16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 815 474
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1496 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 122.0 KM (90.0 kW) |
| Moment obrotowy | 300.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Zbiornik paliwa | 62.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 8 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 200.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.20 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 5.1 l/100km |
| Trasa | 3.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.3 l/100km |
| Emisja CO₂ | 113.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 4897 mm |
| Szerokość | 1863 mm |
| Wysokość | 1455 mm |
| Rozstaw osi | 2829.0 mm |
| Masa własna | 1536.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |