16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.67''720x1604p |
| Rozdzielczość | 32 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 1 |
| Procesor | Octa-core (4x2.1 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno 610 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 32.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 6000 mAh |
| Bateria | Li-Po 6000mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |