16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar | 6.59''1256x2760p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 50 MP, f/2.8, Telephoto Camera, 8 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek Dimensity 8350 |
| Procesor | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Mali G615-MC6 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 6000 mAh |
| Bateria | Li-Po 6000mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |