16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar | 6.83''1272x2800p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 50 MP, f/2.8, Telephoto Camera, 50 MP, f/2.0, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek Dimensity 8450 |
| Procesor | Octa-core 3.25 GHz |
| GPU | Mali-G720 MC7 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 50.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 6200 mAh |
| Bateria | Li-Po 6200mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |