16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.30" |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels (~228 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.3 inches (~64.7% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572 |
| Procesor | Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | Yes |
Bateria
| Pojemność | 1700 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1700 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.1 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 127.1 x 62 x 8 mm (5.00 x 2.44 x 0.31 in) |