16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Moc | 14.1 KM |
| Moment obrotowy | 30.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Fixed 32mm four-piston caliper, Brembo. |
| Hamulce tył | Single disc. Fixed 32mm two-piston caliper, Brembo. |
| Zawieszenie przód | 35 mm upside-down fork |
| Zawieszenie tył | Monoshock, piggyback with adjustable spring preload and rebound damping |
Opony
| Opony przód | 110/80-14 |
| Opony tył | 140/70-14 |