16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 815 474
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2002 – 2010 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 7291 cm³ |
| Liczba cylindrów | 12 |
| Moc | 555.0 KM |
| Moment obrotowy | 750.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 340.0 km/h |
| 0-100 km/h | 3.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 20.0 l/100km |
| Trasa | 10.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 15.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4395 mm |
| Szerokość | 2055 mm |
| Wysokość | 1150 mm |
| Rozstaw osi | 2730.0 mm |
| Masa własna | 1280.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Dwuwahaczowe |
| Zawieszenie tył | Dwuwahaczowe |