16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,840,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 18.1 MP |
| Szczegóły aparatu | 18.1 MP, 20 - 1200 mm, zoom: 60x |
Bateria
| Bateria | Rechargeable Lithium-Ion battery pack |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 130.2 x 94.3 x 125.2 mm |