16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS Four Thirds (17.3 x 13 mm) |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,840,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC, CFexpress |
Aparat
| Aparat główny | 25.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 25.21 |
Bateria
| Bateria | DMW-BLK22 Rechargeable Lithium-Ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.2 (10 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 138.4 x 100.3 x 99.6 mm |