16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 35.6 x 23.8 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,840,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 24.2 MP |
Bateria
| Bateria | Li-ion Battery Pack |
Łączność
| USB | USB 3.2 (10 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 134.3 x 102.3 x 90.1 mm |