16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2000 – 2009 |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 4601 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 324.0 KM |
| Moment obrotowy | 427.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 58.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 249.0 km/h |
| 0-100 km/h | 5.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 13.0 l/100km |
| Trasa | 10.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4475 mm |
| Szerokość | 1860 mm |
| Wysokość | 1355 mm |
| Rozstaw osi | 2715.0 mm |
| Masa własna | 1450.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Dwuwahaczowe |
| Zawieszenie tył | Dwuwahaczowe |