16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 815 474
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2020 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1598 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 208.0 KM (153.0 kW) |
| Moment obrotowy | 300.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 5.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3962 mm |
| Szerokość | 1739 mm |
| Wysokość | 1460 mm |
| Rozstaw osi | 2538.0 mm |
| Masa własna | 1185.0 kg |