16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 810 493
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2016 – 2020 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1199 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 82.0 KM |
| Moment obrotowy | 117.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.0 l/100km |
| Trasa | 4.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.9 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4445 mm |
| Szerokość | 1748 mm |
| Wysokość | 1466 mm |
| Rozstaw osi | 2652.0 mm |
| Masa własna | 980.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | H-shaped beam |