16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 799 182
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2020 |
| Typ nadwozia | Liftback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1499 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 130.0 KM |
| Moment obrotowy | 300.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 55.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 8 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 210.0 km/h |
| 0-100 km/h | 9.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 4.4 l/100km |
| Trasa | 3.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 3.7 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4750 mm |
| Szerokość | 1847 mm |
| Wysokość | 1404 mm |
| Rozstaw osi | 2793.0 mm |
| Masa własna | 1420.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts, spring |
| Zawieszenie tył | Multi wishbone, spring |