16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm2 (~27.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum 7715A |
| Procesor | 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512MB 256MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512MB 256MB RAM |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 800 mAh |
| Bateria | Li-Ion 800 mAh, removable |
Łączność
| Bluetooth | 2.0 |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 123 x 53 x 13.7 mm (4.84 x 2.09 x 0.54 in) |