16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2020 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1597 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 110.0 KM (81.0 kW) |
| Moment obrotowy | 148.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 12.50 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 5.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4543 mm |
| Szerokość | 1786 mm |
| Wysokość | 1524 mm |
| Rozstaw osi | 2650.0 mm |
| Masa własna | 1325.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |