16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 804 447
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1992 – 2000 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2874 cm³ |
| Moc | 95.0 KM (70.0 kW) |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Napęd na 4 koła |
Wymiary i masa
| Długość | 4404 mm |
| Szerokość | 1700 mm |
| Wysokość | 1920 mm |
| Rozstaw osi | 2850.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Dependent, spring |