16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1990 – 1995 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1781 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 90.0 KM |
| Moment obrotowy | 144.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 45.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 165.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 14.0 l/100km |
| Trasa | 8.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4000 mm |
| Szerokość | 1670 mm |
| Wysokość | 1200 mm |
| Rozstaw osi | 2150.0 mm |
| Masa własna | 905.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |