16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2020 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1485 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 107.0 KM |
| Moment obrotowy | 141.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 179.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.10 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.5 l/100km |
| Trasa | 6.5 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4515 mm |
| Szerokość | 1725 mm |
| Wysokość | 1445 mm |
| Rozstaw osi | 2600.0 mm |
| Masa własna | 1245.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |