16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2020 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2298 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 190.0 KM |
| Moment obrotowy | 450.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 73.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 7 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 190.0 km/h |
| 0-100 km/h | 10.80 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.7 l/100km |
| Trasa | 5.9 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.9 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5399 mm |
| Szerokość | 1850 mm |
| Wysokość | 1810 mm |
| Rozstaw osi | 3150.0 mm |
| Masa własna | 2011.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Axle, Multi wishbone, Dampers, Helical springs |