16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1461 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 110.0 KM |
| Moment obrotowy | 260.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 171.0 km/h |
| 0-100 km/h | 11.90 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 4.6 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4341 mm |
| Szerokość | 1804 mm |
| Wysokość | 1693 mm |
| Rozstaw osi | 2674.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Multi wishbone, Dampers, Helical springs |