16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1749 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 150.0 KM |
| Moment obrotowy | 340.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 190.0 km/h |
| 0-100 km/h | 11.80 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.2 l/100km |
| Trasa | 5.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4672 mm |
| Szerokość | 1813 mm |
| Wysokość | 1667 mm |
| Rozstaw osi | 2704.0 mm |
| Masa własna | 1683.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone, Dampers, Helical springs |