16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2020 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 8 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1996 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 114.0 KM |
| Moment obrotowy | 290.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 90.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.2 l/100km |
| Trasa | 6.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.7 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4782 mm |
| Szerokość | 1904 mm |
| Wysokość | 1955 mm |
| Rozstaw osi | 3098.0 mm |
| Masa własna | 1998.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent |