16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 23.6 x 15.7 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,230,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 16.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 16.2 MP, 28 mm, zoom: 1x |
Bateria
| Bateria | Rechargeable Li-Ion battery DB-65 |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 117 x 63 x 35 mm |