16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 12500 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 180.0 KM |
| Moment obrotowy | 155.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Turbo. Supercharger technology. |
| Zbiornik paliwa | 14.4 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1422.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Semi-floating discs, radially mounted Brembo 4 piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. 2 piston Brembo caliper. |
| Zawieszenie przód | Ohlins 43mm fully adjustable upside-down fork with TiN |
| Zawieszenie tył | Ohlins fully adjustable linkless monoshock |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 190/55-ZR17 |