16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1995 – 2000 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1396 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 103.0 KM |
| Moment obrotowy | 127.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 55.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 185.0 km/h |
| 0-100 km/h | 11.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.9 l/100km |
| Trasa | 5.1 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4320 mm |
| Szerokość | 1700 mm |
| Wysokość | 1390 mm |
| Rozstaw osi | 2620.0 mm |
| Masa własna | 1120.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Kolumna MacPherson |