16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1987 – 1994 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1119 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 60.0 KM (44.0 kW) |
| Moment obrotowy | 90.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Central injection |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 3521 mm |
| Szerokość | 1550 mm |
| Wysokość | 1377 mm |
| Rozstaw osi | 2269.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |