16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1984 – 1993 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1275 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 69.0 KM |
| Moment obrotowy | 102.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 154.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 7.0 l/100km |
| Trasa | 4.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4470 mm |
| Szerokość | 1710 mm |
| Wysokość | 1420 mm |
| Rozstaw osi | 2570.0 mm |
| Masa własna | 1075.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |