16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2003 – 2005 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1396 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 103.0 KM (76.0 kW) |
| Moment obrotowy | 123.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 10.20 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.8 l/100km |
| Trasa | 5.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.6 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3980 mm |
| Szerokość | 1736 mm |
| Wysokość | 1495 mm |
| Rozstaw osi | 2505.0 mm |
| Masa własna | 1105.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |