16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 4.8" |
| Rozdzielczość | 1,036,800 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | micro SD/micro SDHC/micro SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 16.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 16.3 MP, 23 - 481 mm, zoom: 21x |
Bateria
| Bateria | Li-on 2000mAh |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 132.5 x 71.2 x 19.3 mm |