16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 13.2 x 8.8 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 460,800 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | microSD/microSDHC/microSDXC |
Aparat
| Aparat główny | 20.5 MP |
Bateria
| Bateria | B740AU |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 110 x 62 x 23 mm |