16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 23.5 x 15.7 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 460,800 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | microSD/microSDHC/microSDXC |
Aparat
| Aparat główny | 20.3 MP |
Bateria
| Bateria | Rechargeable battery B740 |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 117.4 x 65.9 x 39 mm |