16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 23.5 x 15.7 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,036,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 28.2 MP |
Bateria
| Bateria | Rechargeable Battery BP1130 |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 119.3 x 63.5 x 43.1 mm |