16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2002 – 2005 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1497 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 100.0 KM |
| Moment obrotowy | 136.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 184.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 4510 mm |
| Szerokość | 1705 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Rozstaw osi | 2535.0 mm |
| Masa własna | 1160.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Helical springs |