16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2005 – 2007 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1997 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 136.0 KM |
| Moment obrotowy | 162.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4770 mm |
| Szerokość | 1765 mm |
| Wysokość | 1475 mm |
| Rozstaw osi | 2775.0 mm |
| Masa własna | 1480.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Kolumna MacPherson |