16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 813 630
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2008 – 2009 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1798 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 140.0 KM (110.0 kW) |
| Moment obrotowy | 175.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 52.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 10.10 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.9 l/100km |
| Trasa | 5.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4290 mm |
| Szerokość | 1804 mm |
| Wysokość | 1435 mm |
| Rozstaw osi | 2614.0 mm |
| Masa własna | 1220.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |