16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 813 630
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2010 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3564 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 269.0 KM |
| Moment obrotowy | 331.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 83.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Zużycie paliwa
| Miasto | 13.0 l/100km |
| Trasa | 9.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5097 mm |
| Szerokość | 1986 mm |
| Wysokość | 1776 mm |
| Rozstaw osi | 3021.0 mm |
| Masa własna | 2145.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Kolumna MacPherson |