16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 813 630
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2005 – 2007 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3498 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 204.0 KM |
| Moment obrotowy | 298.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 83.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 180.0 km/h |
| 0-100 km/h | 11.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 13.3 l/100km |
| Trasa | 8.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 11.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5205 mm |
| Szerokość | 1830 mm |
| Wysokość | 1830 mm |
| Rozstaw osi | 3077.0 mm |
| Masa własna | 2020.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Kolumna MacPherson |