16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 813 630
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2010 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2384 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 169.0 KM |
| Moment obrotowy | 220.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4574 mm |
| Szerokość | 1849 mm |
| Wysokość | 1701 mm |
| Rozstaw osi | 2707.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Kolumna MacPherson |