16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2020 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1395 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 150.0 KM (110.0 kW) |
| Moment obrotowy | 240.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Electronic with 2 clutch |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 10.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.5 l/100km |
| Trasa | 6.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.6 l/100km |
| Emisja CO₂ | 158.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 4854 mm |
| Szerokość | 1904 mm |
| Wysokość | 1720 mm |
| Rozstaw osi | 2919.0 mm |
| Masa własna | 1717.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |