16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2000 – 2004 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 999 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 50.0 KM (37.0 kW) |
| Moment obrotowy | 86.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 34.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 151.0 km/h |
| 0-100 km/h | 17.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 7.8 l/100km |
| Trasa | 4.7 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3551 mm |
| Szerokość | 1639 mm |
| Wysokość | 1460 mm |
| Rozstaw osi | 2323.0 mm |
| Masa własna | 880.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |