16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2020 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 999 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 60.0 KM (44.0 kW) |
| Moment obrotowy | 95.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 35.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Electronic with 1 clutch |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 15.30 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 5.3 l/100km |
| Trasa | 3.9 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.4 l/100km |
| Emisja CO₂ | 103.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 3557 mm |
| Szerokość | 1641 mm |
| Wysokość | 1478 mm |
| Rozstaw osi | 2420.0 mm |
| Masa własna | 932.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |