16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2020 |
| Typ nadwozia | Liftback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1197 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 105.0 KM |
| Moment obrotowy | 175.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 55.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 195.0 km/h |
| 0-100 km/h | 10.40 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.4 l/100km |
| Trasa | 4.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4482 mm |
| Szerokość | 1706 mm |
| Wysokość | 1461 mm |
| Rozstaw osi | 2602.0 mm |
| Masa własna | 1175.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, spring |
| Zawieszenie tył | spring |