0
online
0
firm
0
produktów
7 805 650
numerów
0
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | STN 256 colors |
| Rozmiar | 128 x 128 pixels |
Bateria
| Pojemność | 700 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 700 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 68 x 39 x 22 mm (2.68 x 1.54 x 0.87 in) |