16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | PRO IGZO LTPO OLED |
| Rozmiar | 6.7''1440x3120p |
| Rozdzielczość | 50.3 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 50.3 MP, f/2.6, Telephoto Camera, 50.3 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8635 Snapdragon 8s Gen 3 |
| Procesor | Octa-core (1x3.0 GHz Cortex-X4 & 4x2.8 GHz Cortex-A720 & 3x2.0 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 735 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 50.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |