16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IGZO IPS LCD, 120Hz, HDR10 |
| Przekątna | 5.20" |
| Rozmiar | 5.2 inches, 67.5 cm2 (~80.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2280 pixels, 19:9 ratio (~485 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 (10 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.6 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.7 GHz Kryo 385 Silver) |
| GPU | Adreno 630 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 22.6 MP |
| Szczegóły aparatu | 22.6 MP, f/1.9, 22 mm, PDAF, OIS |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.2, 23 mm |
Bateria
| Pojemność | 2500 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2500 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 131 x 64 x 9.3 mm (5.16 x 2.52 x 0.37 in) |