16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED, 1B colors, 240Hz, HDR10 |
| Przekątna | 6.40" |
| Rozmiar | 6.4 inches, 100.5 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~403 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 (7 nm) |
| Procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485) |
| GPU | Adreno 640 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 12.2 MP, f/1.7, (wide), 1/2.55", 1.4\\xc2\\xb5m, Dual Pixel PDAF, OIS 20 MP, f/2.4, 125\\xcb\\x9a (ultrawide), AF |
Bateria
| Pojemność | 3130 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3130 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 158 x 74 x 8.8 mm (6.22 x 2.91 x 0.35 in) |